Ilość : 0
Razem : 0,00
Zobacz koszyk Zamówienie

Dominacja w sparingu

Kolejna z naszych gier kontrolnych zakończyła się zwycięstwem 2:1. Na boisku w Staszowie pokonaliśmy czwartoligowy GKS Rudki w dość pewny sposób przeważając przez większość meczu. Wynik otworzył w 11 minucie Kaliniec, który ładnym strzałem sfinalizował akcję zespołu. Niedługo później wynik podwyższył Stefanik. Uczynił to fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego w okienko bramki rywali. Do przerwy schodziliśmy więc wygrywając 2:0. GKS w zasadzie nie skonstruował zbytnio żadnej składnej akcji na naszej połowie. Niespodziewanie udało im się wyrównać na początku drugiej odsłony, kiedy to znów obejrzeliśmy piękną bramkę.Tym razem kontaktową, dla GKS-u. Później raczej kontrolowaliśmy przebieg spotkania, dwie niezłe okazje na zdobycie bramki miał Adamek. Finalnie wygraliśmy więc różnicą tylko jednej bramki, ale i tak był to dość ciekawy sparing.

SKŁAD: Pietryga (Kowal)- Józefiak, Stefanik, Duda (Jasiński, Bierzało, Bieniarz) – Sulkowski, Tyl, Kaliniec, Kwaśniewski (Skrzypek, Rogala, Zmarzlik, Zawiślak)  – Yatsenko, Bałdyga, Agudo (Janeczko, Mróz, Adamek)