shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Sponsorzy


URZĄD MIASTA TARNOBRZEGA


ZAKŁADY CHEMICZNE SIARKOPOL TARNOBRZEG SP. Z O.O.
ZAKŁADY CHEMICZNE “Siarkopol” TARNOBRZEG sp. z o.o. są firmą specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości nawozów rolniczych, ogrodniczych oraz siarki konfekcjonowanej.
Zajmują się świadczeniem usług związanych z dystrybucją energii elektrycznej, gazu ziemnego, wody pitnej oraz gospodarką ściekową.
Świadczą także specjalistyczne usługi laboratoryjne. Zakłady Chemiczne to innowacyjna i aktywnie działająca firma, stale dostosowująca swoją produkcję do zapotrzebowania i wymagań klienta poprzez ulepszanie produkowanych wyrobów i poszerzanie asortymentu.
Produkowane nawozy przez Spółkę, takie jak: Tarnogran, Unifoska, Wap Mag, Superfosfat, Wigor czy Siarczan Magnezu, są szeroko znane i stosowane przez rolników w Polsce i zagranicą.


TRANSDŹWIG PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Transdźwig” to tarnobrzeska firma, która istnieje i świadczy szeroki zakres usług od ponad piętnastu lat. Specjalizuje się w wykonywaniu usług transportowych, dźwigowych, wykonuje roboty ziemne koparką, ładowarką. Produkuje beton towarowy zgodny z wymaganiami nowej normy PN-EN 206-1, dysponuje trzema węzłami betoniarskimi o wydajności 150m3/h. Beton Transdźwigu został wykorzystany do wszystkich większych inwestycji powstających w naszym regionie. Przedsiębiorstwo produkuje płyty drogowe według opracowanej dokumentacji technicznej. Proponuje płyty drogowe betonowe, płyty drogowe nowe oraz używane. Oferowane przez Transdźwig płyty drogowe doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach na budowach w całym kraju.


SKOBUD
Oferuje w generalnym wykonawstwie kompleksową realizacje obiektów na terenie Polski południowo-wschodniej:
budownictwa mieszkaniowego, budownictwa użyteczności publicznej, pawilonów handlowych,, obiektów sportowych, obiektów przemysłowych, remontów budynków zabytkowych, oraz innych, według potrzeb inwestorów, obejmującą zarówno: roboty ogólnobudowlane, jak i inżynieryjne, instalacyjne, drogowe wraz z zagospodarowaniem terenów przylegających. Firma współpracuje z wieloma wykonawcami z różnych branż, co uwalnia klientów od czasochłonnych uzgodnień z innymi firmami, wyspecjalizowanymi w jednej tylko dziedzinie.
Wszystkie wykonywane przez Skobud prace prowadzone są zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej i sztuką budowlaną.


TARKON SP. Z O.O.
TARKON jest młodą i prężną firmą, założoną na Terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EUROPARK-WISŁOSAN” w 2000 roku. Od chwili powstania firmy szczególny nacisk został położony na sprawną organizację oraz jakość wyrobów i usług.
W krótkim czasie firma stała się wyspecjalizowanym producentem i dostawcą konstrukcji stalowych, wyrobów metalowych oraz instalacji przemysłowych.


KARABELA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „KARABELA” Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, powstałą w lutym 1993 r. P.W. „KARABELA” Sp. z o.o. jest wiodącym podmiotem Grupy Spółek powiązanych kapitałowo, świadczących kompleksową obsługę outsourcingową.
Świadczy usługi w zakresie: ochrony osób i mienia, instalacji i obsługi systemów zabezpieczeń technicznych, utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych, obsługi p.poż., szkolenia, cateringu, wypoczynkowe, rehabilitacyjne, reklamowe, a także pośrednictwa finansowego.
Zasięg działania firmy to obszar całej Polski, z dominującą pozycją na terenie województw: podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, śląskiego, łódzkiego oraz mazowieckiego.


FENIX METALS SP. Z O.O
Firma zajmująca się procesem recyklingu metali nieżelaznych. Największy w Europie producent stopów lutowniczych i drugi pod względem wielkości wytwórca czystej cyny.


SANTA EKO
Do zadań przedsiębiorstwa należą: gospodarka odpadami, która obejmuje szeroki zakres usług – poprzez odbiór odpadów, przez ich zagospodarowanie, po sporządzanie odpowiedniej dokumentacji.
SanTa Eko oferuje usługi wysokiej jakości i atrakcyjne ceny, z możliwością ich negocjacji.
Do gromadzenia odpadów udostępnia odpowiednie pojemniki i kontenery, worki do zbiórki selektywnej, worki typu BIG-BAG, beczki i inne urządzenia.
Szczególnym rodzajem usługi jest odbiór odpadów komunalnych w tzw. prasokontenerach – SanTa-EKO dysponuje odpowiednim sprzętem do przewozu tego typu urządzeń.


NOVIS
NOVIS to dynamicznie rozwijająca się firma branży FMCG, specjalizująca się w  sprzedaży hurtowej głównie artykułów tytoniowych, produktów chemii gospodarstwa domowego, środków czystości, kosmetyków, artykułów higienicznych oraz baterii, żarówek, rajstop, skarpet, rękawic, torebek prezentowych, reklamówek, woreczków HDP, rolek do kas fiskalnych itd. na terenie województw: świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego, mazowieckiego i małopolskiego.
W ofercie firmy znaleźć można również szeroką gamę produktów sezonowych, takich jak znicze, artykuły szkolne, ziemia i nawozy do kwiatów, słoiki i nakrętki, środki przeciw owadom.
NOVIS to właściciel nowej serii artykułów chemicznych sygnowanych marką własną SUPER MAJA.


MIWAX
Firma budowlana powstała w 1994 roku. W chwili powstania firma zajęła się produkcją żaluzji okiennych aluminiowych. Po okresie dwóch lat, potrzeby rynku wymusiły rozszerzenie działalności na roboty budowlane. Do chwili obecnej firma wykonała wiele inwestycji dla inwestorów publicznych i indywidualnych. Rekomendacje od inwestorów świadczą o wysokiej jakości, terminowości i fachowości wykonywanych robót.


POLKAR
Firma przewozowa zajmująca się wynajmowaniem autobusów.


EURO SZKOŁA BIS
Indywidualny i wszechstronny rozwój uczniów oraz wyposażenie w wiedzę i umiejętności umożliwiające dalszą naukę i pracę.


GOLDEN GLOBAL GRUPA
Opracowanie i przeprowadzenie kompleksowych kampanii reklamowych, kolportaż ulotek, reklama mobilna z wykorzystaniem przyczep reklamowych z nagłośnieniem, wynajem billboardów reklamowych wraz z usługą druku, projekty graficzne oraz projekty stron internetowych.


REKLAMA DESIGN
Oprócz standardowych realizacji klient może liczyć na wsparcie oraz pomysł na kampanię reklamową. Projektowanie graficzne, tworzenie stron i sklepów internetowych (z systemami zarządzania treścią), systemy rezerwacji przez Internet, pozycjonowanie stron www, marketing internetowy, social media, wydruk materiałów reklamowych, reklamy zewnętrzne – wszelkie kompleksowe usługi reklamowe w jednym miejscu.


PARK HANDLOWY
Galeria handlowa w Tarnobrzegu


BOCIANÓWKA
Obsługa imprez, spotkań okolicznościowych, imprez plenerowych z cateringiem. Usługi agroturystyczne. Oberża w centrum miasta.


IRISH PUB
Lokal w centrum miasta. Bilard.


WÓŁ W CENTRUM
Restauracja, steak, burger & bar.


ORBITA
Klub nocny i dyskoteka


BLUE POINT
Planowanie i projektowaniu nowych basenów, a także modernizacja obiektów basenowych już istniejących


KANTOR HELMUT
Sprzedaż i kupno walut w/g najkorzystniejszych przeliczników


DZIECIĄTKO.PL
Dekoracje do pokoju dziecięcego, wiele ciekawych fototapet, które odmienią przestrzeń w pokoju Twojego dziecka, ponadto wspaniałe plakaty, obrazy oraz naklejki.

LIS LAND
Sprzedaż samochodów ciężarowych i dostawczych


RESTAURACJA MAŁGOŚKA
Tanie i smaczne posiłki kuchni polskiej. Kucharze restauracji dokładają wszelkich starań, aby oferowane posiłki były zawsze świeże i wyjątkowe. Małgośka oferuje także darmowy dowóz potraw na terenie miasta. W ofercie Restauracji Małgośka znajduje się również możliwość wynajęcia lokalu na rozmaite imprezy okolicznościowe.


STACJA KONTROLI POJAZDÓW REDCAR
Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów prowadząca działalność w zakresie wykonywania badań technicznych: -samochodów osobowych, samochodów ciężarowych i specjalnych do 3,5t d.m.c, pojazdów z instalacją gazową LPG, motorowerów i motocykli, quadów, ciągników do d.m.c. 3.5 t, samochodów sprowadzonych z zagranicy, samochodów do przewozu osób – TAXI, samochodów do nauki jazdy – L. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym (również dla pojazdów 4×4), oferujemy pełną diagnostykę układu jezdnego, hamulcowego i kierowniczego.