Ilość : 0
Razem : 0,00
Zobacz koszyk Zamówienie

Porażka z wyżej notowanym rywalem.

W sobotę nasza drużyna zagrała kolejny z zaplanowanych sparingów, tym razem naszym rywalem była zmierzająca do 1 ligi Stal Rzeszów. Mecz odbył się o godzinie 18:00 w Rzeszowie w blasku reflektorów. Stal raczej kontrolowała spotkanie, ale wcale nie bez głosu byli nasi piłkarze. Siarkowcy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, niestety żadna z nich nie została wykorzystana. Najlepszą zmarnował Kamil Adamek, który w 78 minucie chybił z rzutu karnego (obronił golkiper gospodarzy), a dosłownie minutę po tym zdarzeniu Maćka Kowala przelobował Krystian Wrona i zrobiło się już 0:2. Stal postawiła jeszcze kropkę nad „i” 5 minut później i ostatecznie Siarka przegrała 0:3.

Skład Siarki: Kowal – Józefiak, Stefanik, Duda – Sulkowski, Tyl, Kaliniec, Kwaśniewski – Yatsenko, Bałdyga, Agudo. Na boisku pojawił się jeszcze Bieniarz, Janeczko, Jasiński, Furman, Stańczyk, Skrzypek, Zawiślak, Mróz, Adamek.