shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Rywalizujemy na ADMIN CUP!

Przed nami dziesiąta, jubileuszowa edycja turnieju piłki nożnej ADMIN CUP w Nowej Sarzynie. Na tym prestiżowym i mocno obsadzonym turnieju administratorów stron internetowych nie zabraknie naszej ekipy, która w poprzednich latach za każdym razem biła się o najwyższe lokaty, ma też w swoim dorobku zwycięstwo tego turnieju.


Zmagania w Nowej Sarzynie rozpoczną się w sobotę rano i potrwają do godzin wieczornych. Oprócz Siarki zagrają tam jeszcze takie drużyny jak Stal Kraśnik, Widzew Łódź, Iskra Zgłobień, GKS Tychy, Unia Nowa Sarzyna, Lech Poznań i Stal Rzeszów. Swoje ekipy wystawią też: Elektrociepłownia Nowa Sarzyna, Świętokrzyscy Dziennikarze Sportowi, Dziennikarze z Podkarpacia oraz Rado Hotel.

Podczas turnieju zorganizowana zostanie licytacja na rzecz Wiktora Stachnia z Sarzyny, 8-latka, który cierpi na autyzm i korzysta z częstych wizyt w specjalistycznych ośrodkach w Krakowie, co niesamowicie obciąża budżet rodziców chcących, jak najlepiej pomóc swojemu dziecku w życiu.
Uzyskane środki ze sprzedaży przedmiotów wystawionych na licytacje przekazane zostaną na leczenie Wiktora. Wśród rzeczy przeznaczonych na licytację znajdą się też fanty, które zawiezie do Sarzyny nasza ekipa. Będą to: koszulki Siarki, Rakowa Częstochowa, Puszczy Niepołomice i piłka Legii Warszawa – wszystkie z podpisami piłkarzy tych klubów.

Chłopakom życzymy powodzenia na boisku i przy okazji składamy wielkie podziękowania za koszulki oraz piłkę dla: prezesa Dariusza Dziedzica, Maćka Domańskiego, Konrada Stępnia i Kacpra Wełniaka. Chłopaki w Siarce już nie grają, ale bardzo pozytywnie zareagowali na nasze prośby!