shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Siarkowcy wznowili treningi

Po kilku tygodniach przerwy nasi piłkarze wznowili treningi. Na pierwszym spotkaniu w 2020 roku zabrakło jedynie Patryka Kapuścińskiego (sprawy prywatne) i Krzysztofa Ropskiego, który przebywa w Olsztynie. Zatrudnieniem najlepszego strzelca III ligi grupy IV zainteresowany jest tamtejszy pierwszoligowy Stomil. 

Do zajęć z drużyną zaproszeni zostali grający w drużynach juniorskich: Wojciech Bieniarz, Hubert Podolak i Kamil Halat. Po półrocznym wypożyczeniu z Aleksandrowa Łódzkiego wrócił do Tarnobrzega Eryk Galara. Nową twarzą na dzisiejszych zajęciach był grający ostatnio w juniorskich zespołach Pogoni Szczecin Oskar Potoczny, który grał w Siarce przed kilkoma laty.

Zmiany zaszły też w sztabie szkoleniowym. Od stycznia trenerowi Opalińskiemu pomagać będzie przy pracy z pierwszą drużyną Dariusz Dul, a nowym masażystą został Adam Kumor.

Przypominamy, że zimą z Siarką pożegnali się Artur Lenartowski (powrót do Częstochowy) i Piotr Kasperkiewicz (KSZO). Mateusz Wawrylak najprawdopodobniej będzie grał na zasadzie wypożyczenia w Koronie Rzeszów. W Siarce wiosną nie zagra także Adrian Gębalski, któremu klub dał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.