shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Paweł Szołtys zawodnikiem Siarki

Mamy pierwszy zimowy nabytek w tym okienku transferowym. Naszym nowym zawodnikiem został Paweł Szołtys, grający ostatnio w Chojniczance. 

W Chojnicach nasz nowy zawodnik nie otrzymał szansy w pierwszym zespole (zaledwie jeden mecz w rundzie jesiennej) i głównie występował w czwartoligowych rezerwach, gdzie w dwunastu występach strzelił 13 bramek i miał 5 asyst. Paweł ma 23 lata, wcześniej grał także między innymi w GKS Tychy, Olimpii Elbląg i dwóch katowickich zespołach: GKS-ie i Rozwoju. Uchodził kilka lat temu za wielki talent, w pierwszym zespole GKS Katowice debiutował niedługo po skończeniu 16 roku życia. Szołtys jest piłkarzem uniwersalnym, mogącym występować niemal na wszystkich pozycjach w ofensywie.

To jest piłkarz mogący występować na pozycji numer 9 i 10 i mający epizody grania na praktycznie wszystkich ofensywnych pozycjach. To chłopak uniwersalny i też braliśmy to pod uwagę zatrudniając go u nas. Jego obecność w kadrze daje nam więcej alternatyw. Chcemy, żeby się u nas odbudował i wskoczył na wyższy poziom, bo potencjał ma bardzo duży. – powiedział o swoim nowym podopiecznym Sławomir Majak.

Szołtys podpisał kontrakt do końca sezonu 2021/22. Witamy w Siarce Paweł!