shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Mikołaj odwiedził Siarkowców

Już po raz trzeci z rzędu Święty Mikołaj obdarował prezentami wszystkich trenujących w Klubie Sportowym Siarka. W mikołajkowej zabawie na sportowo wzięło udział ponad pół tysiąca osób.

Była to trzecia edycja Siarkowych Mikołajek na sportowo. Podobnie jak w poprzednich latach najmłodsi adepci piłkarscy chwalili się przed rodzicami swoimi umiejętnościami i rozegrali mecze pomiędzy sobą. Były też mecze „Bubble Soccer”, młodzi tarnobrzescy piłkarze rywalizowali także w „Darcie Nożnym” i „Siłomierzu Kopaczu” – najsilniejsze strzały leciały z szybkością prawie 80 km/h. Dla wszystkich udostępniony był także pokój zabaw, gdzie można było nie tylko pomalować twarz i włosy w kolorach klubowych ale i zjeść pyszne placki przygotowane przez rodziców. Do tańca porwała publiczność także grupa Cheerleaders Siarka.

Na koniec pojawił się Święty Mikołaj, który obdarował nie tylko dzieci trenujące w KS Siarka, ale także te, które z rodzicami pojawiły się na trybunach.

Organizatorami zabawy był Klub Sportowy Siarka oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Pomoc finansową udzielili:

Urząd Miasta Tarnobrzega, Zakłady Chemiczne Siarkopol, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, Transdźwig, Blue Point Inżynieria Basenowa, Spółdzielnia Mieszkaniowa Siarkowiec, Polkar, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji, Irish Pub, Tarkon, Fenix Metals, Karabela, Euro Szkoła Bis, Miwax i Skobud.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC