shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Siarka Tarnobrzeg w Partnerskich Klubach Biznesu

Miło nam poinformować, że z dniem 1 listopada 2017 roku przy Klubie Piłkarskim Siarka Tarnobrzeg utworzony został Klub Biznesu, którego celem jest integracja przedsiębiorców, pomoc w rozwijaniu ich firm oraz wsparcie klubu w jego ciągłym rozwoju.

PKB to organizacja ogólnopolska, na którą składa się 12 Klubów Biznesu rozmieszczonych w różnych miastach. W organizacji zrzeszonych jest ponad 2000 firm, dzięki czemu przedsiębiorcy należący do Klubu Biznesu mogą nawiązywać z nimi kontakty i rozszerzać działalność swoich firm do zasięgu ogólnopolskiego.

Stanowisko koordynatora Klubu Biznesu objął Sławomir Strzałka.

Na przedsiębiorców, którzy przyłączą się do Klubu Biznesu Siarki Tarnobrzeg czeka wiele korzyści. Chcecie je poznać? To zapraszamy na pierwsze, premierowe śniadanie biznesowe Siarka Tarnobrzeg Biznes Klubu odbędzie się już w najbliższy czwartek ( 07.12.) w Hotelu Kameleon o godzinie 08:45.

Jeżeli prowadzicie własne firmy i chcecie poszerzyć ich działalność coraz zwiększyć zakres sprzedaży swoich produktów i usług to przyłączcie się do Klubu Biznesu Siarki Tarnobrzeg.