shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Mecz na szczycie

Tak się ułożyły wyniki dwóch pierwszych kolejek, że w trzeciej liderująca Siarka podejmuje wicelidera, ekipę Sokoła Sieniawa.

Drużyna z Sieniawy dwa pierwsze spotkania rozgrywała w roli gospodarzy. Na swoim obiekcie już w poprzednim sezonie była groźna dla najlepszych i podobnie jest w obecnej edycji trzeciej ligi. Zespół młodego, zdolnego trenera Szymona Szydełko pokonał u siebie w pierwszej kolejce Chełmiankę (gol w ostatniej minucie Brockiego), a w czwartek wygrał z Wisłą Puławy (gol Purchy). W obu przypadkach czyste konto zachowywał bramkarz Sokoła Matthew Korziewicz. Sokół dysponuje niezłym składem z kilkoma ogranymi w lidze piłkarzami, mającymi za sobą występy w zespołach rzeszowskich. Najnowszym nabytkiem Sokoła jest bramkostrzelny napastnik Bartłomiej Buczek, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy Resovii, a wcześniej strzelał mnóstwo goli dla Karpat Krosno.

W Siarce bardzo wątpliwy jest występ Adriana Gębalskiego, istnieje szansa, że wykuruje się do niedzieli Mateusz Janeczko. Mecz odbędzie się w niedziele i rozpocznie o godzinie 17:00.