shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Zwycięstwo na koniec okresu przygotowawczego.

Dziś rozegraliśmy ostatni sparing przed inauguracją rundy wiosennej w eWinner 2. lidze. Naszym rywalem była Avia Świdnik, a sam mecz – pierwszy raz w okresie przygotowawczym – odbył się w Tarnobrzegu. Warunki do gry wcale nie należały do najłatwiejszych. Piłkarze obu drużyn rozgrywali ten mecz w licznych porywach mroźnego wiatru, a spotkanie odbyło się na jednym z boisk na „Zwierzyńcu”.

Pierwsza połowa bez dwóch zdań należała do Siarkowców. Już w 10. minucie znakomicie w pole karne gości wdarł się Piotr Cichocki i ładnym, pewnym uderzeniem pod poprzeczkę dał prowadzenie naszej drużynie. Pierwsze 45 minut toczyło się całkowicie pod kontrolą podopiecznych trenera Becelli. Goście pozwolili sobie na jedną – całkiem groźną próbę z dystansu, która otarła się o słupek bramki Wojtka Muzyka. Prowadzenie podwyższył kapitalnym uderzeniem z dystansu Kacper Cichoń w końcówce pierwszej części meczu.

Druga połowa mogła niestety zasiać pewien niepokój wśród sympatyków Siarki. W nasze szeregi wdało się trochę niedokładności, jednak czujnie w bramce prezentował się najpierw Muzyk, a później Pietryga. Blado to wyglądało jeśli chodzi o naszą ofensywę, która nie wykreowała sobie żadnej stuprocentowej sytuacji. Generalnie druga część meczu nie rozpieściła oglądających to spotkanie kibiców. W samej końcówce goście zdołali zdobyć jeszcze bramkę kontaktową, jednak stało się to zbyt późno, by mogli jeszcze pójść za ciosem.

BRAMKI: Cichocki 10′, Cichoń 40′ – Maluga 88′

SKŁAD: Muzyk (Pietryga) – Bieniarz (Kwaśniewski), Szymocha, Stefanik – Ziółkowski, Tyl (Furman), Cichoń (Kaliniec), Sulkowski (Jania) – Yatsenko (Zawiślak), Mróz (Adamek, Lubaski), Cichocki (Agudo).