shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Z Wisłą Płock w 1/32 Pucharu Polski!

Rywalem Siarki w pierwszej rundzie Pucharu Polski będzie ekstraklasowa Wisła Płock. 

Wisła w poprzednim sezonie zajęła piąte miejsce w Ekstraklasie. Trenerem zespołu jest Dariusz Dźwigała. W Wiśle grał i był jej kapitanem grający asystent trenera Włodzimierza Gąsiora – Łukasz Nadolski.

„Losowanie bardzo ciekawe, fajnie że trafiliśmy na zespół z Ekstraklasy, przyciągnie mam nadzieje dużo kibiców na stadion. No i oczywiście dla mnie to mecz wyjątkowy i wyjątkowy rywal. Same plusy z tego losowania” – powiedział Łukasz Nadolski zaraz po losowaniu.

Losowanie Pucharu Polski odbyło się dzisiaj o godzinie 12:00 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej. Rozlosowanych zostało 64 drużyny: to 4. zwycięzców rundy wstępnej, 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, 16 zespołów Ekstraklasy z sezonu 2017/18, 18 zespołów I ligi z sezonu 2017/18 oraz 10 zespołów II ligi z sezonu 2017/18.

W rozgrywkach na szczeblu centralnym kluby są zobowiązane do wystawiania w czasie trwania całego meczu co najmniej jednego zawodnika młodzieżowca. W dogrywce może również dojść do czwartej zmiany.

Mecz odbędzie się w Tarnobrzegu i rozegrany zostanie w jednym z poniższych terminów:

25, 26 i 27 września, 2, 3 i 4 października.