Sparingowe zwycięstwo w Dębicy

W dzisiejszym meczu sparingowym nasi piłkarze pokonali w Dębicy Wisłokę 2:0. Gole dla naszego zespołu zdobyli: Kamil Adamek i Ivan Agudo.

W pierwszej połowie lekką przewagę posiadali gospodarze, ale Siarka też miała swoje okazje. Najlepszych nie wykorzystali: Mróz i Jacenko. Po przerwie podopieczni Sławomira Majaka zagrali znacznie lepiej i przede wszystkim skuteczniej. W 56 minucie bramkarza Wisłoki pokonał debiutujący w naszych barwach Adamek, a chwilę później inny debiutant, Piotr Kwaśniewski zagrał do Ivana Agudo, który precyzyjnym strzałem ustalił wynik meczu.

Siarka rozpoczęła mecz w składzie: Pietryga – Bieniarz, Stefanik, Józefiak – Stańczyk, Zmarzlik, Janeczko, Sulkowski – Jacenko – Mróz, testowany. Po przerwie zagrali: Kowal – Józefiak, Duda, Gessner – Kwaśniewski, Tyl, Rogala, Krempa – Agudo – Bałdyga i Adamek.

W najbliższą środę Siarka zagra mecz kontrolny z Bronią w Radomiu.