shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Czas na przełamanie

Od wygranej w fantastycznym stylu ze Stalą Stalowa Wola minął już ponad miesiąc. Przez cały wrzesień nasi piłkarze nie potrafili wygrać spotkania i osunęli się z pozycji lidera drugiej ligi na miejsce  siódme. Okazja do przełamania już w najbliższą sobotę, kiedy to Siarka podejmuje u siebie Błękitnych Stargard. 

Rywale też mieli w tym sezonie tak długo trwającą zadyszkę i też zaczęła się po wygranej ze Stalą. Po sześciu meczach bez zwycięstwa podopieczni Adama Topolskiego wygrali w sobotę z Pogonią Siedlce aż 3:0 i z pewnością podbudowani tym zwycięstwem przyjadą do Tarnobrzega. Błękitni to drużyna w której doszło do największej liczby zmian po poprzednim sezonie. Rozgrywki 2017/18 Błękitni zakończyli tuż nad strefą spadkową i drużynę opuścił trener oraz wielu zawodników. Misję zbudowania nowego zespołu powierzono doświadczonemu Adamowi Topolskiemu, który dysponuje zespołem bez większych nazwisk. Z pewnością należy zwrócić uwagę na napastnika Przemysława Brzeziańskiego, bardzo dobrą formę prezentuje skrzydłowy bądź ofensywny pomocnik Mateusz Kwiatkowski.

W naszym zespole z pewnością nie zagra w sobotę pauzujący za żółte kartki Dawid Kubowicz. Wykluczony jest występ kontuzjowanych od dłuższego czasu Jakuba Księżniakiewicza, Kamila Cupriaka i Cezarego Kabały.

Początek meczu o godzinie 15:00.