Remis w Pruszkowie. Siarka nadal liderem drugiej ligi.

W dzisiejszym meczu drugiej ligi Siarka zremisowała ze Zniczem Pruszków 2:2 i pozostała liderem drugiej ligi.

Siarka rozpoczęła mecz z dwiema zmianami w porównaniu do meczu z Rozwojem: na ławce wylądowali Sitek i Głaz, na boisku pojawili się Drobot i Płatek. Od początku spotkania to podopieczni Włodzimierza Gąsiora byli zespołem lepszym. Z dystansu niepokoił bramkarza Znicza Kamil Radulj, sytuacji sam na sam nie wykorzystali Adrian Gębalski i Krzysztof Ropski. Gospodarze atakowali sporadycznie i od 33 minuty zasłużenie przegrywali. Po dobrej akcji prawą stroną Mateusza Janeczko w zamieszaniu podbramkowym największym sprytem wykazał się Kamil Radulj i skierował piłkę do siatki. Gospodarze wypracowali sobie tylko jedną klarowną okazję, ale po dobrym prostopadłym podaniu tuż przed przerwą przestrzelił Kubicki. Tuż po zmianie stron Tarnowski fantastycznie uderzył zza pola karnego i pokonał Krystiana Krupę. W drugiej połowie to Znicz przejął inicjatywę i grał zdecydowanie lepiej. Na boisku trwała wymiana ciosów, bo i nasi piłkarze mieli swoje szanse bramkowe. W 87 minucie po kontrze gospodarze strzelili gola, którego autorem był Tarnowski. Warto zauważyć, że Siarka grała wtedy w osłabieniu po czerwonej kartce dla Cezarego Kabały (dwie żółte). Gdy wydawało się, że z Pruszkowa nasi piłkarze wyjadą bez punktów rzut karny wywalczył Dawid Kubowicz. Pewnym egzekutorem „jedenastki” okazał się Kamil Radulj.

Znicz – Siarka 2:2 (0:1)
0:1 Radulj (33’)
1:1 Tarnowski (47’)
2:1 Tarnowski (87’)
2:2 Radulj (90’) – karny

Siarka: Krupa, Kubowicz, Nadolski (90’Sitek), Duda, Janeczko (61’Głaz), Drobot, Maik (70’Kabała), Płatek, Radulj, Gębalski, Ropski (90’Bierzało).
Sędziował: Karski (Słupsk)