Ilość : 0
Razem : 0,00
Zobacz koszyk Zamówienie

Coraz niżej

Nasi piłkarze przegrali przed własną publicznością z Gryfem Wejherowo 1:2. To piąta porażka Siarki z rzędu.

Sobotnie starcie zaczęło się obiecująco dla naszych – dobrej okazji po zagraniu Grzesika nie wykorzystał Mateusz Janeczko. Niestety z każdą minutą to goście byli groźniejsi i coraz częściej pojawiali się pod bramką strzeżoną przez debiutującego w zespole seniorów Bartosza Kieliszka. 16-letni bramkarz skapitulował w 35 minucie. Całą serię pomyłek tarnobrzeskiej defensywy wykorzystał Piotr Okuniewicz dając swojej drużynie zasłużone prowadzenie. Po przerwie nadal to rywale byli zespołem lepszym. W 58 minucie na listę strzelców wpisał się Michał Ciarkowski. Siarka odpowiedziała golem Janeczko, niestety mimo kilku niezłych okazji (dwie z nich miał wprowadzony po przerwie Paweł Mróz) wynik już się nie zmienił. Piąta przegrana z rzędu stała się faktem. W najbliższą środę nasz zespół zagra z Legionovią. Początek spotkania o godzinie 17:00.