shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Zostań uczniem SMS Siarka Tarnobrzeg

Rusza nabór na rok szkolny 2021/22 do Szkoły Podstawowej oraz Liceum Ogólnokształcącego SMS SIARKA TARNOBRZEG.

Jeśli grasz w piłkę, chcesz rozwijać swoje umiejętności i marzysz o piłkarskiej karierze to zostań uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego Siarki Tarnobrzeg!
SMS Siarka Tarnobrzeg może stać się dla ciebie początkiem pięknej ligowej przygody. Naszymi absolwentami są tacy piłkarze jak Maksymilian Sitek (młodzieżowy reprezentant Polski, w zakończonym sezonie 18 meczów w ekstraklasowym Podbeskidziu), Mateusz Czyżycki (23 mecze w barwach Warty Poznań) czy Kamil Kargulewicz (pierwszoligowy GKS Tychy) – to u nas rozwijali swoje umiejętności i wykorzystali daną im szansę.
Wybierz mądrze i dołącz do SMS SIARKA TARNOBRZEG. W naszej szkole uczy wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz trenerzy z licencjami UEFA A. Zajęcia prowadzone są w kameralnych klasach. Gwarantujemy specjalistyczne treningi: motoryczne, bramkarskie, indywidualne oraz obozy sportowe, specjalistyczny sprzęt, basen i internat, z którego korzystają tylko i wyłącznie nasi uczniowie.
Trzecioligowa Siarka Tarnobrzeg od kilku lat jest klubem stawiającym na młodzież. W sezonie 2020/21 należy do grona czterech najmłodszych zespołów spośród wszystkich trzecioligowców w Polsce.
Będąc uczniem SMS SIARKA TARNOBRZEG dostaniesz szansę na sportowy rozwój! Czekamy na Ciebie.
Pierwszy termin testu sprawnościowego 18 czerwca o godzinie 16:00.
Wszelkie szczegóły dotyczące naboru na plakacie!