Znów bez wygranej

W sobotnim meczu rozegranym w Łagowie, Siarka zremisowała z miejscowym ŁKS 1:1.

Początek meczu należał do Siarki. Gola dla naszego zespołu zdobył w zamieszaniu podbramkowym Kamil Kargulewicz w 16 minucie. Gospodarze przejęli inicjatywę ale nie potrafili wypracować sobie dogodnej okazji strzeleckiej, a wszystko co leciało w kierunku bramki padało łupem bramkarza z Tarnobrzega. Siarka po przerwie skupiła się na obronie jednobramkowej przewagi i to się zemściło w 72 minucie. Po błędzie dobrze broniącego Kowala piłkarze z Łagowa szybko wykonali rzut wolny pośredni, do pustej bramki trafił Zaręba i wyrównał stan meczu. Dopiero od tego momentu Siarka zagrała odważniej i miała swoje szanse bramkowe. Po dobrym zagraniu Gessnera świetną okazję zmarnował Gajewski, indywidualną akcję najlepszy w szerach Siarki Kargulewicz zakończył potężnym strzałem w poprzeczkę. Dobrego zagrania „Kargula” nie wykorzystał też Bałdyga. Siarce zabrakło także szczęścia. W 90 minucie z połowy boiska spróbował zaskoczyć bramkarza rywali Tabor, ale piłka odbiła się od poprzeczki, potem od wracającego do bramki golkipera i do siatki nie wpadła.

Łagów – Siarka 1:1 (0:1)
Zaręba 72′ – Kargulewicz 16′

Siarka: Kowal, Bury, Duda, Józefiak, Sulkowski, Tabor, Wolski (Mróz), Rogala, Kargulewicz, Wdowiak (Gessner), Gajewski (Bałdyga).