shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Zdobyć twierdzę w Puławach – zapowiedź meczu z Wisłą Puławy

W ramach 4. kolejki rozgrywek o mistrzostwo III ligi gr. IV w sobotę zmierzymy się na wyjeździe z dziesiątą w tabeli Wisłą Puławy. W dotychczasowej historii spotkań z Wisłą wygraliśmy 7 meczów, zremisowaliśmy 2, a przegraliśmy 5; zdobyliśmy 18 goli i straciliśmy 17.

Na pewno nie będzie to łatwe spotkanie, ponieważ drużyna Jacka Magnuszewskiego ostatni mecz na swoim stadionie przegrała 31.10.2018 w 1/16 Pucharu Polski z Rozwojem Katowice. W sezonie 2018/19 puławianie byli jednymi z kandydatów do końcowego zwycięstwa i awansu, ale sezon zakończyli na czwartym miejscu z dorobkiem 60 punktów.

Sytuacja kadrowa Siarki, do której niedawno dołączył Przemysław Pyrdek, jest w bardzo dobrej kondycji, bowiem wszyscy zawodnicy są dostępni do gry. Obrońcy Wisły muszą uważać na świetnie grającego Krzysztofa Ropskiego. Między słupkami bardzo pewnie wygląda Hieronim Zoch, w defensywie błędów nie popełnia cały blok, a asystę za asystą zalicza Bartosz Sulkowski, który nie tak dawno grał w białej koszulce drużyny z Puław. Po kontuzji wracają do składu Mateusz Janeczko i Adrian Gębalski, w bardzo dobrej dyspozycji pozostają Kamil Kargulewicz, Piotr Kasperkiewicz, Artur Lenartowski i Bartłomiej Wiktor. W odwodzie pozostają gotowi do gry rezerwowi, więc trener Grzegorz Opaliński ma w kim wybierać.

Początek spotkania o godzinie 17:00 na Stadionie MOSiR w Puławach.