shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Zaczynamy! Jutro pierwsze wiosenne emocje

Chciałoby się rzec: wreszcie! Po zimowej przerwie piłkarze drugiej ligi wracają na ligowe boiska. W pierwszej wiosennej kolejce Siarka jedzie do Katowic na mecz z Rozwojem. 

Nasi sobotni rywale podobnie jak Siarka są w gronie drużyn walczących o utrzymanie. Katowiczanie uzbierali taką samą liczbę punktów z tą tylko różnicą, że Siarka ma jeden mecz rozegrany mniej. Zapowiada się więc bardzo ciężki bój i czeka naszych zawodników w Katowicach trudna i ciężka przeprawa. Rozwój zimą nie dokonał wielu zmian w kadrze. Niemal na finiszu przygotowań „przyklepane” zostały wypożyczenia graczy GKS: Sławomira Musiolika (ostatnio wypożyczony do Polonii Bytom), Kamila Kurowskiego i Konrada Andrzejczaka. Do kadry pierwszego zespołu dołączony został także 17-letni bramkarz Patryk Szczuka z drużyny juniorów. Jedynym ubytkiem zespołu jest przejście do sąsiada zza miedzy utalentowanego napastnika Bartosza Marchewki.

W naszym obozie pełna mobilizacja i wielka nadzieja na dobry początek wiosny. Trener Gąsior ma do dyspozycji niemal wszystkich zawodników. Przy ustalaniu meczowej „osiemnastki” nie będą jedynie brani pod uwagę wracający po ciężkich kontuzjach do pełnej sprawności: Jakub Księżniakiewicz i Kamil Cupriak. Za kartki pauzować będzie Dawid Kubowicz.

Trzy dotychczasowe starcia Siarki z Rozwojem w Katowicach zakończyły się dwoma zwycięstwami gospodarzy (3:1 i 3:1) oraz remisem (0:0). Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w sobotę. Początek spotkania o godzinie 15:00.

Zestaw par 22. kolejki:

Skra – Olimpia G.
Górnik – Resovia
ROW – Elana
Stal – Błękitni
Znicz – Pogoń
Rozwój – SIARKA
Olimpia E. – Radomiak
Bełchatów – Ruch