shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Z Katowic bez punktu

W zaległym meczu 22. kolejki nasz zespół przegrał w Katowicach z Rozwojem 1:3. Jedynego gola dla Siarki zdobył w tym meczu Krzysztof Ropski w 71 minucie spotkania. 

Bramka Ropskiego nie odmieniła losów spotkania. Było to o tyle utrudnione, że chwilę później drugą żółtą kartką ukarany został Dawid Kubowicz i Siarka kończyła mecz w osłabieniu. Gospodarze bezlitośnie wykorzystali indywidualne błędy naszej defensywy i rozgrywający swój drugi mecz w seniorach Bartosz Kieliszek trzy razy wyciągał piłkę z siatki. Siarkowcy wcale nie musieli tego meczu przegrać, przy stanie 0:0 niezłych okazji nie wykorzystali Bierzało i Ropski (dwa razy). Nawet grając w osłabieniu podopieczni Gąsiora mieli swoje szanse, zmarnowane między innymi przez Bierzało i Ropskiego. Warto zaznaczyć, że ligowy debiut zaliczył wczoraj Barłomiej Wiktor, który na ostatnie 30 minut zmienił Eryka Galarę. Kolejny mecz Siarka zagra w Łodzi z walczącym o pierwszą ligę ŁKS.

Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg 3:1 (1:0)

1:0 Żak (45′)
2:0 Żak (50′)
3:0 Płonka (58′)
3:1 Ropski (71′)

Siarka: Kieliszek, Grzesik, Kubowicz, Księżniakiewicz (46’Wawrylak), Bierzało, Witkowski (46’Dawidowicz), Płatek, Galara (60’Wiktor), Radulj, Cupriak (65’Mróz), Ropski.