Wymęczone zwycięstwo

Niezwykle wysoko postawili poprzeczkę naszym piłkarzom gracze ostatniej w tabeli trzeciej ligi Wólczanki. Podopieczni Sławomira Majaka wygrali po zaciętym meczu 2:1

Pierwsza połowa stała pod znakiem zdecydowanej przewagi gospodarzy. Po 45 minutach było 0:0 tylko dzięki bardzo dobrej postawie tarnobrzeskiego bramkarza Macieja Kowala. Po przerwie siarkowcy szybko wyszli na prowadzenie. Ładną akcję Zawiślaka na gola zamienił Kwaśniewski. Gospodarze wyrównali za sprawą Pietlucha. Wólczanka mogła strzelić przynajmniej dwa gole więcej ale znakomicie bronił grający 50 ligowy mecz w barwach Siarki Kowal. Gdy wydawało się ze mecz zakończy się remisem, indywidualną akcje przeprowadził Kamil Adamek, napastnik Siarki idealnie obsłużył Mroza, który ustalił wynik meczu.

Wólczanka – Siarka 1:2 (0:0)

Piętluch 78′ – Kwaśniewski 48′, Mróz 89′

Siarka: Kowal, Kwaśniewski, Bierzało, Stefanik, Duda, Skrzypek (63’Bałdyga), Kaliniec, Rogala, Agudo (63’Janeczko), Zawiślak (81’Mróz), Adamek (89’Yatsenko)