Wygrana w ostatnim sparingu

W ostatnim sparingu tegorocznego okresu przygotowawczego Siarka pokonała czwartoligową Koronę Rzeszów 4:0.

Bramki strzelali napastnicy: wynik meczu otworzył Krzysztof Ropski, który wykorzystał dobre podanie z bocznego sektora boiska Jakuba Głaza. Podwyższył wynik efektowną główką Paweł Mróz (po dośrodkowaniu Łukasza Świderskiego). W drugiej połowie dwa razy wpisał się na listę strzelców Adrian Gębalski, dwukrotnie skutecznie egzekwując rzuty karne.

Siarka zaczęła mecz w składzie: Zoch, Głaz, Wawrylak, Duda, Sulkowski, Kasperkiewicz, Lenartowski, Fornek, Świderski, Mróz, Ropski. W drugiej połowie zagrali jeszcze: Kieliszek, Kowalik, Kapuściński, Wiktor, Galara, Gębalski, Kargulewicz i D’Apollonio.

W środę nasz zespół gra mecz pucharowy z Gryfem w Wejherowie. Inauguracja trzeciej ligi w najbliższą niedzielę. Przy Niepodległości Siarka zagra z Wisłą Sandomierz.