shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Wawrylak i Mróz w Ożarowie

Mateusz Wawrylak i Paweł Mróz wiosną zagrają na zasadzie wypożyczenia w czwartoligowym Alicie Ożarów. 

Mateusz jak i Paweł rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej z Siarką, ale ostatecznie wiosną w naszych barwach nie wystąpią. Rundę rewanżową spędzą w szóstej obecnie drużynie czwartej ligi podkarpackiej, gdzie mają zdecydowanie większe szanse na regularną grę.

Wawrylak jest defensywnym pomocnikiem, mogącym także grać na środku obrony. Jesienią Mateusz występował na zasadzie wypożyczenia w liderze czwartej ligi podkarpackiej Koronie Rzeszów. Wcześniej grał w barwach Siarki na boiskach drugiej i trzeciej ligi i uzbierał łącznie 31 ligowych występów. Mróz to piłkarz ofensywny, jesienią zagrał 20 meczów, strzelił dwie bramki i miał dwie asysty. W sumie zagrał dla Siarki 50 meczów i strzelił w nich 4 gole. Obu piłkarzom życzymy, aby w Ożarowie grali jak najwięcej i rozwinęli się piłkarsko.

Te same życzenia kierujemy w stronę innego naszego wychowanka Bartosza Kieliszka, który dołączył jeszcze jesienią do drugoligowej Garbarni i tam czeka na debiut w nowych barwach. Wierzymy, że Bartek już wkrótce znów zagra na boiskach drugiej ligi. Trzymamy kciuki za całą trójkę!