TRZECIA WYGRANA Z RZĘDU

Siarka w bardzo efektownym stylu pokonała dziś MKS Kluczbrok 4:0. To trzecie z rzędu zwycięstwo podopiecznych Włodzimierza Gąsiora, które jednak wcale nie przyszło tak łatwo jak może sugerować końcowy wynik.

Goście przy stanie 0-0 także mieli swoje okazje, ale to nasi piłkarze wykazali się tego dnia lepszą skutecznością. Wynik meczu otworzył Jakub Księżniakiewicz, pokonując bramkarza z Kluczborka strzałem z rzutu wolnego. Wynik chwilę później podwyższył Dawid Kubowicz wykorzystując dośrodkowanie Michała Dawidowicza. Kolejne gole Siarkowcy strzelali po przerwie. Najpierw efektownym strzałem popisał się najlepszy w szeregach Siarki Mateusz Janeczko, a na dziesięć minut przed końcem równie urodziwego gola strzelił Kamil Radulj.

Siarka Tarnobrzeg – MKS Kluczbork  4:0 (2:0)