Świąteczny koncert Siarki

Znakomity mecz rozegrali piłkarze Siarki przeciwko Unii Tarnów. Podopieczni Sławomira Majaka w świąteczną sobotę pokonali beniaminka 5:1

Już po pierwszej połowie Siarka powinna prowadzić różnicą przynajmniej czterech goli. Kilka świetnych szans siarkowcy zmarnowali, doskonałych okazji nie wykorzystali Adamek i Yatsenko. Ukrainiec wrócił do podstawowego składu i był od początku bardzo aktywny. Pierwszej doskonałej okazji nie wykorzystał, po raz drugi zagroził bramce Unii w 31. minucie. Jego strzał wylądował na słupku, a skuteczną dobitką popisał się Agudo. Chwilę później doskonałe zagranie Adamka w pole karne, Yatsenko zamienił na drugiego gola. Po przerwie na 3-0 podwyższył Kacper Józefiak. Czwarty gol to znów zasługa Yatsenki, który najpierw wywalczył rzut karny, a potem pewnie go wykorzystał. Po strzeleniu przez Unię honorowego gola, wynik meczu na 10 minut przed końcem ustalił Mróz, finalizując efektowną akcję duetu: Kaliniec – Agudo.

Siarka – Unia 5:1 (2:0)