shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Siarkowe Mikołajki po raz czwarty!

Już w najbliższą niedzielę 9 grudnia w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się czwarta edycja akcji „Siarkowe Mikołajki na sportowo” organizowanej przez Klub Sportowy Siarka.

W programie między innymi turnieje „Bubble Football”, „Koło celnościowe”, „Dart Nożny”, występy artystyczne, malowanie twarzy i włosów, zabawy z animatorkami oraz oczywiście prezenty od Świętego Mikołaja! Prezes Siarki Dariusz Dziedzic: „Zapraszam wszystkich bardzo gorąco, będzie jak co roku dużo radości, uśmiechu i przede wszystkim dużo dobrej zabawy. Będzie okazja zobaczyć w akcji blisko pół tysiąca dzieciaków trenujących u nas w klubie. Mamy informację od Świętego Mikołaja, że dla każdego przygotował paczkę z prezentem. W poprzednich edycjach nasi mali piłkarze dostawali między innymi czapeczki, ortaliony, piłki, w tym roku też powinni być wszyscy z prezentów usatysfakcjonowani”. 

Impreza „Siarkowe Mikołajki na sportowo” organizowana jest cyklicznie i każdego roku gromadzi całe rzesze rozbawionych i szczęśliwych dzieci i ich opiekunów. Warto podkreślić, że zabawa organizowana jest dla wszystkich dzieci z tarnobrzeskich szkół i przedszkoli.

Tegoroczna edycja Siarkowych Mikołajek rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa około trzy godziny.