Siarka żegna się z Pucharem Polski

W środowym spotkaniu w ramach Pucharu Polski nasz zespół przegrał po serii rzutów karnych ze Stalą Stalowa Wola. W regulaminowym czasie było 0:0

Mecz rozgrywany na stadionie w Stalowej Woli zaczął się od ataków gospodarzy, którzy jednak nie mieli zbyt wielu okazji strzeleckich. Siarkowcy po pierwszej słabej połowie znacznie lepiej zagrali po przerwie. Niestety nie wykorzystali kilku bardzo dobrych okazji. Najlepszą miał w 62 minucie Bartosz Sulkowski, który zmarnował rzut karny podyktowany za faul na Kowaliku. W serii rzutów karnych „Sulek” się nie pomylił, ale niestety swoje strzały spudłowali Bałdyga i Gajewski. Ich błędy starał się jak mógł ratować dobrze broniący Pietryga, który złapał dwa rzuty karne gospodarzy. Niestety bardzo źle wykonał „jedenastkę” również Bury i Wietecha obronił z łatwością jego uderzenie, dając tym samym awans Stali do kolejnej rundy Pucharu Polski.

Siarka rozpoczęła mecz w składzie: Pietryga, Kowalik, Jóżefiak, Bierzało, Duda, Sulkowski, Tabor, Rogala, Janeczko, Szołtys, Gajewski. Zagrali także: Skrzypek, Bałdyga i Bury.

Kolejny mecz nasi piłkarze zagrają w ramach rozgrywek trzeciej ligi w najbliższą środę, kiedy to nadrobią ligowe zaległości i zmierzą się w Puławach ze zmierzającą do drugiej ligi Wisłą.