shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

„Siarka Tarnobrzeg w latach 1989-2018” – spotkanie promocyjne

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników piłki nożnej i sympatyków naszego Klubu  – Siarki Tarnobrzeg, na promocje książki Sławomira Strzałki: „Siarka Tarnobrzeg w latach 1989-2018”. 

Nie jest to pierwsza książka o tarnobrzeskiej piłce nożnej, ale z pewnością wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Na blisko 800 stronach znajduje się opis 29 sezonów, składy z prawie 1000 meczów, sylwetki i szczegółowe statystyki ponad 300 piłkarzy, grających i pracujących przez te lata w klubie. W książce znajdują się dokładnie wyliczone bilanse meczów z wszystkimi klubami, z którymi Siarka rywalizowała na przestrzeni ostatnich 30 lat. Z tej książki dowiecie się między innymi kto był najmłodszym debiutantem, kto najstarszym strzelcem hat-tricka, który bramkarz ma największą liczbę meczów z czystym kontem, który trener ma najlepszą średnią wywalczonych punktów, jaka jest najwyższa wygrana Siarki, kiedy ekipa z Tarnobrzega miała najdłuższą serie meczów bez strzelonego gola, i tak dalej i tak dalej. Wszystko to uatrakcyjniają wspaniałe zdjęcia tarnobrzeskich fotoreporterów. „Jednym zdaniem: to książka kibica – dla kibiców. Jeśli chodziłeś kiedyś na mecze Siarki, jeśli poczułeś choć raz dreszczyk emocji związany z piłkarskim widowiskiem, jeśli mocno kiedykolwiek przeżywałeś zwycięstwa i porażki Siarki –  ta książka jest dla ciebie, tej książki nie powinno zabraknąć w twojej biblioteczce” – powiedział autor książki.

Spotkanie promocyjne odbędzie się w poniedziałek, 15 kwietnia 2019 roku o godzinie 18:00, w SALI VIP, pod główną trybuną Stadionu Miejskiego przy Alei Niepodległości 2. Podczas spotkania będzie można zakupić książkę w promocyjnej cenie 65 PLN. Książka już wkrótce będzie do kupienia w siedzibie klubu, w sklepiku internetowym oraz podczas meczu Siarka – Widzew.