RADI SHOW

W sobotnim meczu drugiej ligi Siarka nie bez problemów pokonała Znicz Pruszków 3:1. O losach meczu zadecydowała końcówka, kiedy to dwa gole strzelił Kamil Radulj. Oba trafienia pomocnika miejscowych były bardzo atrakcyjne.

Pierwsza połowa w wykonaniu obu zespołów była słabiutka. Siarkowcy grali bardzo statecznie, dużo było niedokładności i przestojów.  Gospodarze praktycznie nie stworzyli sobie żadnej okazji strzeleckiej. Swoje szanse mieli natomiast goście, ale w decydujących momentach zabrakło im precyzji. Po zmianie stron i zmianach personalno-taktycznych trenera Gąsiora, znacznie lepiej wyglądała gra ofensywna Siarki. Mecz się rozkręcił i stał ciekawym widowiskiem. Siarka wyszła na prowadzenie w 65 minucie. Dobrą centrę Radulj wykorzystał Jakub Księżniakiewicz. Goście odpowiedzieli niemal natychmiast i po dwóch minutach doprowadzili do wyrównania. W końcówce dwa ciosy zadał im jednak Radulj i komplet punktów został w Tarnobrzegu.

Siarka – Znicz Pruszków 3:1 (0:0)

1:0 Księżniakiewicz (65′)
1:1 Podliński (67′)
2:1 Radulj (86′)
3:1 Radulj (90′)

Siarka: Krupa, Grzesik, Księżniakiewicz, Bierzało, Witasik, Dawidowicz (46’Witkowski), Płatek, Kabała (46’Galara), Radulj, Świderski (46’Cupriak), Ropski.
Znicz: Kalinowski, Długołęcki, Klepczarek, Rybak, Rackiewicz, Budek, Podliński (79′ Zagórski), Machalski, Smoliński (81′ Faliszewski), Stryjewski (75′ Włodyka), Czarnowski (84′ Kinast).

Sędziował: Lis (Katowice)
Żółte kartki: Bierzało, Witasik, Stryjewski, Zagórski, Kinast.