Ilość : 0
Razem : 0,00
Zobacz koszyk Zamówienie

Przykra niespodzianka

W dzisiejszym meczu trzeciej ligi Siarka przegrała z KS Wiązownica 0:1. Bramkę dla zespołu przyjezdnych strzelił w 73 minucie Wojciech Trochim.

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków gospodarzy. Już w 45 sekundzie spotkania świetnego dośrodkowania Sulkowskiego nie wykorzystał pozostawiony zupełnie bez opieki w polu karnym Bierzało. Jeszcze lepszą okazję zmarnował kilkanaście minut później Bałdyga. Idealnie zagrał mu wracający do wyjściowego składu Janeczko, ale młody napastnik w sytuacji sam na sam uderzył obok bramki. Pierwszy celny strzał w meczu oddał kapitan Siarki Duda, odpowiedział po drugiej stronie boiska Rop. W obu przypadkach bramkarze nie mieli problemów z obroną. Przed przerwą bliski powodzenia był Trochim, ale po jego akcji piłka wylądowała na górnej części poprzeczki. Chwilę później Siarka mogła wyjść na prowadzenie, dobre dogranie z boku Sulkowskiego dotarło do Bałdygi, którego strzał zablokował w ostatniej chwili obrońca gości. Na bramkę Siarki groźnie uderzał Kumor, dobrze interweniował w tej sytuacji Kowal.

Po przerwie mecz nadal był dość wyrównany, ale już nie tak ciekawy jak w pierwszej części. Na pierwszy celny strzał czekaliśmy do 59 minuty, kiedy to po rogu strzelał głową Bierzało. Po drugiej stronie boiska świetnie do uderzenia złożył się Rop, ale znów na posterunku był Kowal. W 73 minucie padła decydująca o losach meczu bramka. Po centrze z boku boiska Trochim zgubił krycie Bierzały i głową pokonał Kowala. Siarka miała kilka okazji bramkowych do wyrównania, doskonałą centrę najlepszego w Siarce Sulkowskiego zmarnował Gajewski, strzał Dudy z 7 metrów przeleciał nad bramką, w końcówce jedynego błędu bramkarza gości Cynara nie wykorzystał ponownie Gajewski.

Siarka – KS Wiązownica 0:1 (0:0)
Trochim 73′

Siarka: Kowal, Orzechowski, Bierzało, Józefiak, Sulkowski, Tabor, Duda, Szołtys (60’D’Apollonio), Skrzypek (78’Kowalik), Janeczko, Bałdyga (65’Gajewski)