Ilość : 0
Razem : 0,00
Zobacz koszyk Zamówienie

Przeminęło z wiatrem

Nie udał się naszym piłkarzom wyjazd do Połańca. Rozgrywany w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych mecz (porywisty wiatr) zakończył się remisem 1:1.

Pierwszą połowę nasi piłkarze grali z wiatrem i kompletnie tego nie wykorzystali. Praktycznie nie stworzyli sobie żadnej dogodnej okazji bramkowej. Gospodarze tylko raz zagrozili bramce Siarki, ale efektowne uderzenie Gębalskiego przeleciało obok bramki. Po przerwie Siarka zaskoczyła Czarnych już w 47. minucie. Po wyrzucie z autu, piłkę przedłużył Józefiak, a wszystko efektownym strzałem sfinalizował Adamek. Potem długimi minutami nic ciekawego na boisku się nie działo. Na pięć minut przed końcem w zupełnie niegroźnej wydawało się sytuacji do piłki w polu karnym Siarki dopadł Gębalski i głową pokonał źle interweniującego Pietrygę. W końcówce dwóch okazji nie wykorzystał Zawiślak i mecz zakończył się podziałem punktów.

Czarni Połaniec – Siarka 1:1 (0:0)

Gębalski 85′ – Adamek 47′

Siarka: Pietryga, Józefiak, Stefanik, Duda, Kwaśniewski, Tyl, Kaliniec, Sulkowski, Agudo (76′ Mróz), Bałdyga (85’Rogala), Adamek (76’Zawiślak)