Przegrana z Koroną Rzeszów

Siarka przegrała w środowym meczu sparingowym z czwartoligową Koroną Rzeszów 0:1.

Prowadzony przez Michała Szymczaka czwartoligowiec z Rzeszowa okazał się wymagającym rywalem. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, z niewielką liczbą sytuacji bramkowych z obu stron. Nieco korzystniejsze wrażenie sprawiali goście i to oni wyszli na prowadzenie po szybkiej kontrze zakończonej precyzyjnym strzałem zza pola karnego. W drugiej połowie nasza drużyna była już zdecydowanie stroną dominującą, ale nie wykorzystała żadnej z kilku świetnych okazji bramkowych. Najlepszą zmarnował Arkadiusz Gajewski, który nie trafił w bramkę z rzutu karnego.

Siarka rozpoczęła mecz w składzie: Jagnieszczak,Gessner, Tabor, Duda, Wdowiak, Orzechowski, D’Apollonio, Wolski, Rogala, Janeczko, Mróz. Z ławki w trakcie drugiej połowy weszli na boisko: Mazur, Kowalik, Józefiak, Sulkowski, Krasicki, Kargulewicz, Gajewski, Bieniarz, Skrzypek, Głowa.

Następny sparing Siarka zagra w sobotę w Kraśniku ze Stalą.