Pogrom!

Wczorajsze spotkanie z Sokołem Sieniawa zakończyło się zwycięstwem aż 5:1. Zresztą już do przerwy było niemalże pewne kto zwycięży, gdyż po 45 minutach stan gry wynosił 4:0 dla naszej drużyny. Najpierw, w 6 minucie po wrzutce Sulkowskiego piłkę do bramki gości skierował jeden z piłkarzy Sokoła i niefortunnie wpisał się na listę strzelców. Od 20 do 45 minuty padły jeszcze trzy bramki, a każda z nich po rzucie rożnym  wykonywanym przez Sulkowskiego i każda z nich zdobyta przez różnych środkowych obrońców (kolejno: Józefiak, Stefanik, Bierzało). W pierwszej części meczu bardzo aktywny był też Yatsenko, który podjął kilka prób do zdobycia bramki, a jedna z nich zakończyła się strzałem w słupek. Na szczęście sprawiedliwości stało się zadość i Ukrainiec po dwójkowej akcji z Dawidem Bałdygą plasowanym uderzeniem mógł cieszyć się z premierowego trafienia w naszych barwach. Co warto dodać, po tym spotkaniu zostaliśmy liderem tabeli i miejmy nadzieję, że ten sam stan zostanie podtrzymany po środowym meczu z Tomasovią Tomaszów Lubelski i Czarnymi Połaniec.

BRAMKI: samobójcza 6′, Józefiak 20′, Stefanik 32′, Bierzało 45+2′, Yatsenko 75′ – Rękas 46′

SKŁAD: Kowal – Bierzało (Duda), Stefanik, Józefiak – Janeczko (D’Apollonio), Tabor, Tyl (Bieniarz), Sulkowski – Yatsenko, Zawiślak (Skrzypek), Rogala (Bałdyga)