Pogrom w Staszowie.

W dzisiejszym, czwartym już w tym roku sparingu, Siarkowcy pokonali KSZO 6:0. Trzecioligowiec w tym meczu był w zasadzie bezradny. W pierwszej połowie próżno szukać było ich ataków, a choć w drugiej odsłonie rywale wyglądali już nieco lepiej, to i tak nie stworzyli większego zagrożenia bramce strzeżonej w tym meczu przez Szymańskiego i Jędrychowskiego.

Taka dyspozycja trzecioligowca była też z pewnością spowodowana tym, że znakomicie wyglądali w tym meczu podopieczni trenera Becelli. W grze Siarki – jak pokazuje wynik – zgadzało się praktycznie wszystko. Od defensywy, przez drugą linię, aż po ofensywę. Bardzo dobry występ dubletem zwieńczył wypożyczony do Siarki do końca sezonu Kacper Cichoń. Dobrze spisali się dziś zresztą wszyscy. Zresztą, pewnie doskonale wiecie jak wyglądał ten mecz. A jeśli nie, to pod tym linkiem znajdziecie jego retransmisję:

BRAMKI: Cichoń x2, Yatsenko x2, zawodnik testowany, Piotr Cichocki.

SKŁAD W 1 POŁOWIE: Szymański – Stefanik, Bierzało, testowany – testowany, Cichoń, Tyl, Kwaśniewski – Zawiślak, testowany, Cichocki.

SKŁAD W 2 POŁOWIE: Szymański – Bieniarz, Chmelenko, testowany – testowany, Cichoń, Kaliniec, Kwaśniewski – Mróz, testowany, Cichocki.

W meczu zagrali jeszcze: Jędrychowski, Sulkowski, Krempa, a także Oleksandr Yatsenko.