Pogrom w Mielcu

W środę rozegraliśmy mecz sparingowy w Mielcu, z rezerwami tamtejszej Stali. W drużynie gospodarzy grali głównie młodzieżowcy, ale u nas pierwsza jedenastka na ten mecz nie była najbardziej optymalna. O tym, kto będzie kontrolował mecz i dyktował jego tempo przekonaliśmy się już w 1 minucie, kiedy to bramkę zdobył Paweł Mróz. Im dalej w mecz, tym lepiej to wyglądało z naszej strony. W 7 minucie było 2:0 po golu Adamka, w końcówce pierwszej połowy 3:0 po bramce Janeczki. 55 minuta to 4:0 po golu Stańczyka, później po bramce zdobył jeszcze Mróz i Adamek, a strzelanie w 88 minucie zakończył Zawiślak. Sparing zakończył się zwycięstwem Siarki 7:0.

SKŁAD: Kowal – Jasiński, Duda, Bieniarz – Skrzypek, Zmarzlik, Furman, Zawiślak – Mróz, Janeczko – Adamek. Dodatkowo zagrali jeszcze: Jędrychowski, Wierucki, Krempa, Zbyradowski, Stańczyk, Miszczuk.