PIORUNUJĄCA KOŃCOWKA!

W pierwszym meczu o ligowe punkty w tym roku, nasi piłkarze pokonali w Rybniku miejscowy ROW 3:2. Wszystkie trzy bramki dla Siarki padły w ostatnim kwadransie meczu, a ich autorami byli rezerwowi: Cupriak, Głaz i Janeczko.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 41 minucie. Strzelcem gola był Robert Tkocz. Siarka prezentowała się długimi fragmentami nieźle, niestety nie wykorzystała kilku niezłych okazji. Mało tego – straciła kontuzjowanego Michała Bierzało. W drugiej połowie nadal byliśmy zespołem lepszym. Wyrównał stan meczu debiutant Kamil Cupriak. Potem dwa szybkie ciosy Siarka zadała za sprawą Głaza i Janeczko. W doliczonym czasie kontaktowego gola strzelił Musiolik, ale na wyrównanie gospodarzom zabrakło już czasu i trzy punkty jadą do Tarnobrzega!

ROW – Siarka 2:3 (1:0)

1:0 Tkocz (41’)
1:1 Cupriak (75’)
1:2 Głaz (82’)
1:3 Janeczko (85’)
2:3 Musiolik (90’)

SIARKA: Krupa, Kubowicz, Bierzało, Witasik, Grzesik, Dawidowicz, Płatek, Wawrylak, Radulj, Broź, Ropski.Grali także: Witkowski, Głaz, Cupriak i Janeczko.