Pierwszy sparing na remis.

Dzisiejsza gra kontrolna z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza zakończyła się remisem 2:2 (0:0). Dla podopiecznych trenera Becelli był to z pewnością wartościowy sparing. W 51 minucie meczu prowadzenie dał nam Kacper Sumara, a 5 minut później prowadziliśmy już 2:0 po golu Cichockiego. Niestety gospodarze zaczęli odrabiać straty w 70 minucie, gdy Biedrzycki skutecznie wykorzystał jedenastkę. Na 2 minuty przed doliczonym czasie gry podopieczni Radoslava Latala za sprawą bramki Poznara wyrównali stan meczu. I takim też wynikiem zakończyła się pierwsza gra kontrolna naszego zespołu.

BRAMKI: Biedrzycki 70′ (karny), Poznar 88′ – Sumara 51′, Cichocki 56′

SKŁAD W I POŁOWIE: Muzyk – testowany, Bierzało, Stefanik – testowany, Tyl, Furman, testowany – Rogala, Krempa – Zawiślak.

SKŁAD W II POŁOWIE: Pietryga – Bieniarz, Chmelenko, testowany – Kwaśniewski, Hrnciar, Kaliniec, Sulkowski – Cichocki, Sumara – Yatsenko.

Kolejny sparing rozegramy już za tydzień w piątek (20.01) z Wieczystą Kraków w Krakowie.