Pięć goli w Wejherowie. Siarka za burtą Pucharu Polski.

Aż pięć goli zobaczyli kibice zgromadzeni na stadionie w Wejherowie. Miejscowa drużyna pokonała Siarkę 3:2 i gra dalej w rozgrywkach Pucharu Polski.

Mecz znakomicie zaczął się dla naszej drużyny. Już pierwsza akcja ofensywna Siarki zakończyła się rzutem karnym podyktowanym za faul na Krzysztofie Ropskim. „11” skutecznie wykonał Bartosz Sulkowski. Z prowadzenia nasz zespół cieszył się do 9 minuty. Wyrównał Mateusz Majewski. Siarka ponownie wyszła na prowadzenie w 16 minucie. Znów Sulkowski pokonał bramkarza gospodarzy strzałem z rzutu karnego, ponownie wywalczonego przez Ropskiego. Niestety jeszcze przed przerwą wyrównał Majewski, a następnie gospodarze zdobyli trzeciego gola autorstwa Hebla. Po zmianie stron więcej goli nie padło i Siarka zakończyła w Wejherowie swoją tegoroczną przygodę z Pucharem Polski. W niedziele start rozgrywek trzeciej ligi, w pierwszej kolejce podejmujemy na własnym stadionie Wisłę Sandomierz.

Gryf – Siarka 3:2 (3:2)

Majewski 9′ i 26′, Hebel 40 – Sulkowski 1′ i 16′

Siarka: Zoch, Głaz, Wawrylak (46’Józefiak), Sulkowski, Kasperkiewicz, Lenartowski, Świderski (62’Fornek), Galara (80’Mróz), Kargulewicz, Ropski.