Ilość : 0
Razem : 0,00
Zobacz koszyk Zamówienie

Pewne zwycięstwo z drugoligowcem.

Mamy za sobą kolejny ze sparingów, tym razem mierzyliśmy się z Motorem Lublin. Dla grającego w 2 lidze Motoru był to ostatni sparing przed wyjazdem na zgrupowanie, wyszli do niego w dość optymalnym składzie. Siarka zaś przystąpiła do niego w 1 połowie wyjściowym składem, zaś na drugą część wyszło aż 8 młodzieżowców (choć oczywiście każdy z nich aspiruje, bądź jest członkiem kadry meczowej co tydzień w lidze). Z różnych przyczyn dostępni na ten mecz nie byli Zawiślak, Adamek, Rogala, czy Bierzało.

Pierwsza połowa potoczyła się zdecydowanie po naszej myśli. Pierwszą bramkę po akcji z Bałdygą zdobył znajdujący się w fenomenalnej formie Agudo, a chwilę później po asyście Kwaśniewskiego podwyższył prowadzenie Bałdyga. Na początku drugiej części meczu dogodną sytuację wykończył Mróz. Niestety chwilę później Motor zdobył – jak się okazało – honorową bramkę, po błędzie w defensywie naszego zespołu. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 i tylko potwierdził dobrą dyspozycję Siarki w sparingach. Oby forma dopisała naszym piłkarzom w rundzie wiosennej, bo liga będzie zdecydowanie ważniejsza od gier kontrolnych.