shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Ostatni trening w tym roku. Zmiany w sztabie i wstępna lista transferowa Siarki

Wczoraj o godzinie 13:00 piłkarze Siarki wyszli na ostatni trening w tym roku kalendarzowym. Po zajęciach zawodnicy oraz sztab szkoleniowy zjedli wspólnie obiad i rozjechali się do domów. Dla kilku z piłkarzy to być może ostatnie chwile w naszym klubie. 

Prezes Dariusz Dziedzic przeprowadził na początku tygodnia z każdym zawodnikiem indywidualne rozmowy. Oczywiście nie wszystkie prowadzone były w spokojnej atmosferze. Kilku zawodników w rundzie jesiennej zdecydowanie prezentowało się poniżej oczekiwań i ich dalsza gra w Siarce stanęła pod dużym znakiem zapytania.

Na chwilę obecną na liście transferowej Siarki znalazł się tylko najlepszy strzelec zespołu jesienią Kamil Radulj. „Radi” sam poprosił o pozwolenie na zmianę klubu. W zakończonej rundzie zagrał 17 razy, strzelił pięć goli i miał jedną asystę. W końcówce rundy borykał się z urazem i nie grał. Wszystko wskazuje na to, że swoją przygodę z Siarką zakończy na 47 występach.

Zmiany nastąpiły w sztabie szkoleniowym. Funkcję asystenta trenera Gąsiora przestał pełnić Łukasz Nadolski. Jego miejsce zajmie Michał Szymczak, który pozostanie wiosną także opiekunem zespołu rezerw. Nad przygotowaniem fizycznym drużyny ma czuwać Łukasz Wilk.

Dalszych ruchów kadrowych można spodziewać się w styczniu i lutym. Piłkarze Siarki do treningów wrócą 7 stycznia.