Najniższy wymiar kary

Wysokim zwycięstwem Siarki zakończyło się jej starcie z ostatnim w tabeli Hetmanem Zamość. Siarkowcy bez problemów pokonali słabego rywala 4:1.

Wynik meczu powinien być bardziej okazały bowiem gospodarze wypracowali sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, oddali ponad trzydzieści strzałów. Pierwszego gola zdobył po bardzo dobrej akcji Kowalika wracający do wyjściowego składu Dawid Bałdyga. Prowadzenie podwyższył bardzo aktywny w pierwszej połowie Kamil Kargulewicz. Trzeciego gola zdobył po samotnym rajdzie Mateusz Janeczko. Po przerwie goście dwa razy pojawili się pod bramką Kowala, w 57 minucie Paweł Szatała wykorzystał pomyłkę Bierzały i ładnym strzałem pokonał tarnobrzeskiego bramkarza. Siarka odpowiedziała błyskawicznie, po akcji najlepszych w Siarce Kowalika i Janeczki wynik spotkania ustalił strzałem głową Paweł Mróz.

Siarka – Hetman 4:1 (3:0)
Bałdyga 13′ Kargulewicz 33′ Janeczko 42′ Mróz 66′ – Szatała 57′

Siarka: Kowal, Kowalik, Józefiak, Bierzało, Wdowiak, Tabor (61’Orzechowski), Rogala (84’Głowa), Mróz (70’Bieniarz), Kargulewicz (84’D’Apollonio), Janeczko, Bałdyga (61’Gajewski)