shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Kibolski kwiecień – CHALLENGE #1

W najbliższą sobotę Siarka podejmuje u siebie Resovie i już wiadomo, że do Tarnobrzega wybiera się pokaźna grupa kibiców z Rzeszowa. Kibice Siarki także chcą się pokazać w dobrej liczbie –  w obozie tarnobrzeskim trwa spora mobilizacja.

„Przywróćmy stadionowi przy Alei Niepodległości dawny klimat i głośnym dopingiem poprowadźmy naszych piłkarzy do zwycięstwa!” – można przeczytać na oficjalnym fanpage’u kibiców naszego klubu. Fani Siarki mają w tych staraniach wsparcie ze strony Zarządu Klubu, który zgodził się wziąć udział w wyzwaniu. Popularny ostatnio „challenge” polega na tym, że kibice Siarki w sobotę mają zapełnić w całości sektory A1 i A2. Jeśli wyprzedane zostaną wszystkie bilety na te dwa sektory (300 sztuk), to klub wspomoże finansowo wyjazd kibiców na mecz do Torunia (13.04).

„Jesteśmy za każdą ciekawą inicjatywą, która pomoże zapełnić nasze trybuny. Mam nadzieje, że w sobotę zapełnią się nie tylko sektory tzw. Ultrasów, ale cały stadion i że wszyscy po meczu będziemy świętować upragnione trzy punkty. Wierze, że większość kibiców znów wróci na stadion przy okazji kolejnych spotkań rozgrywanych w Tarnobrzegu” – powiedział prezes Zarządu Dariusz Dziedzic.

Zatem panie i panowie – do dzieła! Do zobaczenia w sobotę przy AN2.