shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Józefiak z nowym kontraktem

18-letni Kacper Józefiak podpisał dziś nowy kontrakt obowiązujący do czerwca 2021 roku. Józefiak jest zawodnikiem Siarki od lipca 2018 roku, w poprzednim sezonie wystąpił w pierwszym zespole w dwóch meczach ligowych. 

Józefiak to obdarzony doskonałymi warunkami fizycznymi środkowy obrońca. W poprzednim sezonie sympatyczny „Józek” wystąpił w dwóch meczach drugoligowych (za kadencji trenera Gąsiora) i był filarem zespołu rezerw oraz juniora starszego. W nadchodzących rozgrywkach młody obrońca liczy na więcej występów w pierwszym zespole i dlatego postanowił zostać w Tarnobrzegu, mimo ofert innych klubów.

– Bardzo się ciesze, że zostaje w Tarnobrzegu. Wydaje mi się, że to najlepsze dla mnie rozwiązanie. Świetnie się tu czuje i wiem, że robię postępy. W poprzednim sezonie nie nagrałem się zbyt wiele w zespole seniorów, ale po cichu liczę, że w nadchodzących rozgrywkach trener Opaliński będzie dawał mi szansę. I zrobię wszystko by tej szansy nie zmarnować – powiedział zaraz po podpisaniu umowy Józefiak.