shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Gol w ostatniej akcji meczu. Siarka przegrywa ze Skrą.

Ostatnia akcja meczu zadecydowała o losach meczu Skry Częstochowa z Siarką. W doliczonym czasie gry w zamieszaniu podbramkowym Krystiana Krupę pokonał Damian Nowak i zapewnił swojej drużynie komplet punktów. 

Siarka w Częstochowie od początku spotkania wyszła wysokim pressingiem i gospodarze mieli problemy z kreowaniem akcji ofensywnych. To nasi piłkarze byli częściej w posiadaniu piłki co jednak nie przekładało się na stwarzanie sytuacji podbramkowych. Najlepszej nie wykorzystał na początku meczu Ropski, który nie wykorzystał dobrego podania z boku Janeczki.  W drugiej połowie wciąż to Siarka częściej operowała piłką, ale dużo groźniejsi w swoich poczynaniach byli piłkarze Skry, którzy mieli kilka niezłych okazji strzeleckich. Siarka też miała swoje szanse (strzały Ropskiego, Gębalskiego i Kubowicza), których jednak nie udało się wykorzystać, co zemściło się na naszej drużynie w samej końcówce. To dziesiąty już mecz Siarki bez wygranej. Od zwycięstwa ze Stalą pod koniec sierpnia nasza drużyna wywalczyła tylko 2 punkty i rundę jesienną zakończyła z dorobkiem 18 punktów na 14 miejscu w tabeli. Jeśli pogoda pozwoli do końca roku rozegrane zostaną awansem cztery mecze z rundy wiosennej: z Ruchem, Bełchatowem, Olimpią Grudziądz i Olimpią Elbląg.

 

Skra – Siarka 1:0 (0:0)

1:0 Nowak (90)

Skra: Krzczuk – Jurek, Błaszkiewicz, Holik, Obuchowski – Napora (88’Niedbała), Zalewski, Olejnik, Nocoń, Kieca (78’Buławski) – Nowak.

Siarka: Krupa – Janeczko (90′ Głaz), Kubowicz,  Bierzało, Duda (69’Maik), Drobot (72’Woźniak) – Płatek, Nadolski, Radulj (65’Sitek) – Ropski, Gębalski.

żółte kartki: Maik, Krupa.

sędziował: Jacek Lis (Katowice).

 

foto źródło: www.ks-skra.pl