Dublet Wolskiego

Drugie z rzędu zwycięstwo na własnym stadionie odnieśli nasi piłkarze. Po dobrym meczu Siarka pokonała Orlęta Radzyń Podlaski 3:0.

Przed przerwą kibice nie doczekali się goli, choć sytuacji nie brakowało. Już na początku spotkania gola mógł zdobyć Wolski, swoją szansę zmarnował także Tabor. Goście też mieli swoje okazje, ale na wysokości zadania stawał Maciej Kowal. Worek z bramkami rozwiązał się po przerwie. Najpierw dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Wolski, a wynik meczu ustalił powracający do zdrowia i wprowadzony kilkanaście minut wcześniej Mateusz Janeczko.

Siarka – Orlęta 3:0 (0:0)
Wolski 49′, 77′, Janeczko 85′

Siarka: Kowal, Gessner, Bierzało, Duda, Sulkowski, Tabor (84’Orzechowski), Rogala, Wolski (84’Mróz), Kargulewicz, Wdowiak (67’Janeczko), Gajewski (73’Bałdyga).