Dublet „Guziora”

Pewnym zwycięstwem podopiecznych Sławomira Majaka zakończyło się sobotnie starcie z Siarki z Wólczanką. Gospodarze zasłużenie pokonali rywali 3:1.

Wynik meczu otworzył w pierwszej połowie Mateusz Janeczko, który wykorzystał podanie Bałdygi i dość szczęśliwie pokonał bramkarza rywali. Po przewie Janeczko ponowie trafił do siatki i znowu po idealnym zagraniu Bałdygi. Rozgrywający swój 98. ligowy mecz w barwach Siarki pomocnik mógł ustrzelić hat-tricka, ale kilkanaście minut później zmarnował rzut karny, którego zresztą sam wypracował. W 75 minucie wynik meczu podwyższył Bałdyga. Indywidualną akcję przeprowadził Zmarzlik, a napastnik Siarki pewnym, plasowanym strzałem nie dał szans bramkarzowi. Gości stać było tylko na honorowe trafienie, którego autorem był Olejarka.

Siarka – Wólczanka 3:1 (1:0)

Kowal, Bierzało, Józefiak, Duda, D’Apollonio (46′ Kowalik), Skrzypek, Bieniarz (88’Paczocha), Zmarzlik, Rogala (86’Głowa), Janeczko, Bałdyga (81’Krempa)