shopping-bag 0
Ilość : 0
Razem : 0,00 
Zobacz koszyk Zamówienie

Direct4Energy sponsorem Siarki!

Mamy przyjemność poinformować, że do grona naszych Sponsorów, dołączyła firma Direct 4 Energy
Direct4Energy – prąd i gaz jest firmą sprzedaży energii od 2000 r posiadającą ponad 30 oddziałów w Polsce. Wszystkie ich działania wynikają z pasji i zaangażowania w optymalne rozwiązania dla przedsiębiorców.
Głównym celem firmy jest idealne doradztwo klientom biznesowym oraz pełna obsługa w ramach istniejących umów. Pełen profesjonalizm oraz wybór najlepszych rozwiązań energetycznych jest ich nadrzędnym celem.
Do dyspozycji przedsiębiorców jest ponad 600 doradców na terenie całej Polski.
Będąc partnerem największych firm sprzedaży prądu Direct 4 Energy gwarantuje bezpieczeństwo oraz najlepsze rozwiązania na rynku.
„Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, ale pochodzimy z Tarnobrzega i sercem wracamy do korzeni. Chcemy wspomóc Klub, jak również pomóc okolicznym przedsiębiorcom ograniczyć koszty zużycia energii i gazu ” Powiedział podczas konferencji, Sebastian Szewc i Mateusz Brania, reprezentujący firmę Direct 4 Energy.
Cieszymy się na nową współpracę i dziękujemy za zaufanie, wsparcie a przede wszystkim za wiarę i pamięć o Klubie w swoim rodzinnym mieście.
Z takimi ludźmi Siarka nigdy nie zginie
Wierzymy, że współpraca między nami będzie bardzo owocna
Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ofertą naszego Partnera na stronie:
http://direct4Energy.pl/ a zainteresowanych przedsiębiorców zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy
Sebastian Szewc:
+48 666 915 614
Sebastian.szewc@direct4energy.pl
Mateusz Brania
+48 792 439 243
Mateusz.brania@direct4energy.pl
Link do konferencji