Cenny remis (WIDEO)

Siarka wciąż niepokonana w lidze. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego w sobotę zremisowali w Puławach z Wisłą 1-1.

Mecz był ciekawym widowiskiem i miał wyrównany przebieg. Mimo niezłych szans z obu stron, do przerwy kibice w Puławach goli nie zobaczyli. Po zmianie stron na prowadzenie wyszła Siarka. Dośrodkowanie Sulkowskiego (czwarta asysta w sezonie) efektowną główką zakończył Patryk Kapuściński (drugi gol w rozgrywkach). Z prowadzenia nasi piłkarze cieszyli się tylko dwie minuty. Bardzo ładnym strzałem Hieronima Zocha pokonał Wojczuk. W końcówce obie ekipy miały szanse na strzelenie zwycięskiego gola, ale ostatecznie bramki już nie padły.

Wisła – Siarka 1:1 (0:0)

Siarka: Zoch, Głaz, Kapuściński, Duda, Sulkowski, Wiktor, Kasperkiewicz, Lenartowski (67’Gębalski), Kargulewicz, Świderski (60’Janeczko), Ropski.

żółte kartki: Kasperkiewicz