Cenny punkt

Z jednym punktem wrócili nasi piłkarze z dalekiego wyjazdu do Nowego Targu. Siarkowcy zremisowali z Podhalem 1:1.

Nasi piłkarze w pierwszej połowie byli zespołem lepszym. Mecz nie obfitował w wiele spięć podbramkowych, ale to podopieczni Sławomira Majaka mieli optyczną przewagę i częściej gościli pod bramką gospodarzy. Najlepszej okazji nie wykorzystał Bierzało, który główkował po rzucie rożnym Sulkowskiego tuż obok słupka. Broniący naszej bramki Maciej Kowal nie doczekał się żadnego strzału w światło bramki w pierwszej połowie, w czym zasługa całej linii defensywnej naszego zespołu, która spisywała się bez zarzutu. Po przerwie nasz zespół wyszedł na zasłużone prowadzenie. Idealną centrę Sulkowskiego zamienił na gola Szołtys. Niestety Siarkowcy nie dowieźli zwycięstwa do końca. W 63 minucie pomylił się Maciej Kowal, bramkarz Siarki po interwencji na przedpolu wypuścił z rąk piłkę, która spadła pod nogi Michała Grunta. Napastnik Podhala ustalił wynik meczu, który z przebiegu spotkania nie krzywdzi żadnej z drużyn.

Podhale – Siarka 1:1 (0:0)

Grunt 63′ – Szołtys 53′

Siarka: Kowal, Orzechowski, Bierzało, Józefiak, Sulkowski, Tabor, Rogala, Szołtys (76′ Zmarzlik), Skrzypek (86′ Głowa), D’Apollonio (70’Bieniarz), Gajewski.