Ilość : 0
Razem : 0,00
Zobacz koszyk Zamówienie

WYGRANA NA INAUGURACJE

W pierwszej kolejce nowego sezonu Siarka Tarnobrzeg pokonała Wisłę Puławy 1:0. Jedyny gol meczu padł w drugiej połowie. Po zagraniu Krzysztofa Ropskiego, ładnym strzałem z linii pola karnego popisał się Kamil Radulj i pokonał bezradnego bramkarza miejscowych.

Zarówno Ropski jak i Radulj pojawili się na boisku kilkanaście minut wcześniej zmieniając Konrada Zaradnego i Mateusza Janeczko. Siarka w Puławach zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Spadkowicz z pierwszej ligi nie miał recepty na znakomicie dysponowany zespół z Tarnobrzega. W całym meczu gospodarze oddali zaledwie jeden strzał – Siarka aż dwadzieścia dwa.

Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg 0:1 (0:0)

0:1 Kamil Radulj (69)

Siarka: Dybowski, Kubowicz, Stępień, Witasik, Grzesik, Dawidowicz, Płatek, Czyżycki, Broź(88’Witkowski), Zaradny (58’Radulj), Janeczko (58’Ropski).

Sędziował: Urban (Warszawa)

Żółte kartki: Czyżycki, Broź.